Služby

naše služby

Nabízíme různé finanční služby pro jednotlivce, rodiny, podnikatele a společnosti. Vyberte si tu nejvhodnější právě pro Vás. 

 

HYPOTÉKA

Hypoteční úvěr je efektivní způsob, jak získat vlastní bydlení. U většiny lidí se jedná o největší závazek vůči bance v životě. Zastavujete nemovitost, roky splácíte a toužíte mít Váš vysněný dům splacený co nejdříve. Proto byste měli věnovat Vašemu rozhodnutí o výběru hypotečního úvěru velkou pozornost. Touto informační džunglí Vás provedou naši poradci.
VÍCE INFORMACÍ

 

POJIŠTĚNÍ

 

Povinné ručení, pojištění majetku, životní pojištění, pojištění podnikatelů a další. Na trhu je mnoho pojistných produktů a orientace v nich je složitá. U pojištění si musíte být jistí, že v případě, že se Vám nebo Vašemu majetku něco stane, získáte co nejvyšší krytí od pojišťovny. Rádi Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího pojištění právě pro Vás.  

VÍCE INFORMACÍ

 

INVESTICE A SPOŘENÍ

 

Máte zájem o bezpečné zhodnocení Vašich úspor a nevíte si rady jakou investici zvolit? Chcete být v důchodu dobře zajištěni? Přejete si svým dětem spořit na studia? Nebo je Vaší prioritou splatit předčasně hypotéku a budovat si rezervu? V tom případě jste na správném místě, naši specialisté Vám pomohou s výběrem té nejvhodnější investice. Přibližte se svým cílům ještě dnes!

VÍCE INFORMACÍ

 

PÉČE O SPORTOVCE

 

Žijete aktivním životem? Víme přesně, co sportovec potřebuje. Jsme také nadšení sportovci a vycházíme z vlastních zkušeností. Zajistíme jak pojištění, tak i následnou rehabilitaci. Spolupracujeme se špičkovými lékaři a fyzioterapeuty.

VÍCE INFORMACÍ

 

 

SPOTŘEBITELSKÉ ÚVĚRY A PŮJČKY

 

Potřebujete si koupit nové auto, rozšířit své podnikání nebo opravit bytový dům? Zprostředkováváme účelové a neúčelové úvěry pro spotřebitele, právnické osoby, bytová družstva a společenství vlastníků. Řešíme každý případ individuálně, aby byl podle představ klienta. Zajistíme finance i pro velmi specifické případy. 

VÍCE INFORMACÍ 

CO O NÁS ŘÍKAJÍ

NAŠI KLIENTI

Poradci z FairLife jsou lidé, se kterými můžu probírat všechno, co se týká financí. Mají přehled, vyhledávají nejaktuálnější informace a lidsky mi je předávají a nastavují ideální produkty. Spolupracujeme od roku 2015 a neumím si představit, že bych investice, pojištění nebo hypotéku svěřil někomu jinému.

Richard Müller herec/umělec

Od mala se věnuji sportu a vím, jak je důležité mít správně nastavenou pojistku pro případ zranění. Se službami firmy FairLife jsem maximálně spokojen. Pojistné plnění pojišťoven proběhlo vždy včas a v plné výši. Pro člověka jako já je složité porozumět věcem, do kterých nevidí. Proto jsem rád, že existuje někdo, u koho jsem si…

Mgr. Jan Petružela trenér házené, osobní trenér

S finančními poradci z FairLife, jsem maximálně spokojená. Před naší první schůzkou jsem na ně dostala referenci, že jsou nejlepší, a to se potvrdilo. Jejich přátelský, flexibilní, ale zároveň profesionální přístup si získal moji důvěru hned na začátku. Pro mě, coby člověka, co finančním věcem absolutně nerozumí a nechce rozumět, jsou ideální. Všechno mi dokáží vysvětlit…

Lenka Douděrová klientka

Je hodně lidí, kteří neví jak a s kým řešit své finanční potřeby a své zajištění. Já jsem byl ve stejné situaci, ale měl jsem velké štěstí, že jsem potkal finanční poradce z FairLife. Mně i mé přítelkyni pomohli vyjasnit to, co je pro nás důležité a za co zbytečně utrácíme peníze. Pomohli nám najít…

Michal Tomeš a Miriam Wolná klienti