O nás

O nás

Jsme inovativní a progresivní společnost působící ve finančním sektoru a svým klientům nabízíme širokou paletu služeb jako zpracování finančního plánu, aktivní správu investičního portfolia nebo srovnání podmínek finančních produktů a výběr těch nejvhodnějších. Díky spolupráci s právní společností EUCS dokážeme navýšit pojistná plnění od pojišťoven nebo zajistit právní poradenství v osobním životě klienta.  

Všichni naši poradci zprostředkovávají spotřebitelské úvěry, investiční a pojistné produkty jako vázaní zástupci zapsaní v registru ČNB a zároveň registrovaní pod společností Broker Trust, a.s. IČO: 26439719 

Naším posláním je poskytovat lidem jistotu ve všech finančních rozhodnutích, která v životě musí řešit. Jsme připraveni za klienta obstarat veškeré starosti s papírováním a navštěvováním finančních institucí a vše vyřídit v našich kancelářích, u klienta doma nebo v klidné kavárně. Spokojený klient je to, co nám dělá radost. 

Hlavním cílem je dlouhodobě zvyšovat majetek svým klientům a vytvářet pro ně podmínky, ve kterých mají přehled o finančním trhu. Chceme naše služby rozšířit do všech okresů České republiky a neustále rozšiřovat náš tým finančních specialistů.

Vždy dostupní

Přijímáme žádosti a telefonní hovory 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, abychom Vám pomohli vyřešit jakýkoli problém, kdykoli budete potřebovat.

Kvalifikovaní poradci

Všichni členové našeho týmu jsou vysoce kvalifikovaní, vzdělaní a zkušení pracovníci. Naši poradci jsou pravidelně školeni.

Šetříme peníze

Nabídky na finanční produkty získáváme od velkého množství bank. Vždy Vám představujeme jen ty nejvýhodnější, které Vám ušetří peníze.

Nejlepší nabídky

Zajistíme Vám nabídky na hypotéku, půjčky a jiné finanční produkty stejně kvalitně jako Vám pomůžeme investovat na finančních trzích.

NAŠI PORADCI

Zkušení a kvalifikovaní finanční poradci Vám pomůžou sestavit finanční plán, díky kterému se brzy zlepší Vaše situace!

Ing. Aleš Seifert

Ing. Aleš Seifert

Ředitel
+420 776 591 422
Bc. Martin Kocourek

Bc. Martin Kocourek

Obchodní ředitel
+420 724 001 939
David Zábranský

David Zábranský

Finanční specialista
+420 607 761 671
Bc. Evžen Sokol

Bc. Evžen Sokol

Finanční specialista
+420 605 077 535
Mgr. Jan Vilímek

Mgr. Jan Vilímek

Finanční specialista
+420 723 869 965
Lukáš Hrma

Lukáš Hrma

Finanční specialista
+420 723 656 353

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

Richard Müller herec/umělec

Poradci z FairLife jsou lidé, se kterými můžu probírat všechno, co se týká financí. Mají přehled, vyhledávají nejaktuálnější informace a lidsky mi je předávají a nastavují ideální produkty. Spolupracujeme od roku 2015 a neumím si představit, že bych investice, pojištění nebo hypotéku svěřil někomu jinému.

Mgr. Jan Petružela trenér házené, osobní trenér

Od mala se věnuji sportu a vím, jak je důležité mít správně nastavenou pojistku pro případ zranění. Se službami firmy FairLife jsem maximálně spokojen. Pojistné plnění pojišťoven proběhlo vždy včas a v plné výši. Pro člověka jako já je složité porozumět věcem, do kterých nevidí. Proto jsem rád, že existuje někdo, u koho jsem si…

Lenka Douděrová klientka

S finančními poradci z FairLife, jsem maximálně spokojená. Před naší první schůzkou jsem na ně dostala referenci, že jsou nejlepší, a to se potvrdilo. Jejich přátelský, flexibilní, ale zároveň profesionální přístup si získal moji důvěru hned na začátku. Pro mě, coby člověka, co finančním věcem absolutně nerozumí a nechce rozumět, jsou ideální. Všechno mi dokáží vysvětlit…

Michal Tomeš a Miriam Wolná klienti

Je hodně lidí, kteří neví jak a s kým řešit své finanční potřeby a své zajištění. Já jsem byl ve stejné situaci, ale měl jsem velké štěstí, že jsem potkal finanční poradce z FairLife. Mně i mé přítelkyni pomohli vyjasnit to, co je pro nás důležité a za co zbytečně utrácíme peníze. Pomohli nám najít…