Reference

REFERENCE

Poradci z FairLife jsou lidé, se kterými můžu probírat všechno, co se týká financí. Mají přehled, vyhledávají nejaktuálnější informace a lidsky mi je předávají a nastavují ideální produkty. Spolupracujeme od roku 2015 a neumím si představit, že bych investice, pojištění nebo hypotéku svěřil někomu jinému.

Richard Müller herec/umělec

Od mala se věnuji sportu a vím, jak je důležité mít správně nastavenou pojistku pro případ zranění. Se službami firmy FairLife jsem maximálně spokojen. Pojistné plnění pojišťoven proběhlo vždy včas a v plné výši. Pro člověka jako já je složité porozumět věcem, do kterých nevidí. Proto jsem rád, že existuje někdo, u koho jsem si jistý, že mu jde v první řadě o spokojenost klienta.

Mgr. Jan Petružela trenér házené, osobní trenér

S finančními poradci z FairLife, jsem maximálně spokojená. Před naší první schůzkou jsem na ně dostala referenci, že jsou nejlepší, a to se potvrdilo. Jejich přátelský, flexibilní, ale zároveň profesionální přístup si získal moji důvěru hned na začátku. Pro mě, coby člověka, co finančním věcem absolutně nerozumí a nechce rozumět, jsou ideální. Všechno mi dokáží vysvětlit a jsou trpěliví při mých laických otázkách. S jejich službami jsem tak spokojená, že jsem na základě svých zkušeností FairLife doporučila i svým rodičům, kterým také velice pomohli ušetřit a zároveň zkvalitnit jejich finanční stránku života.

Lenka Douděrová klientka

Je hodně lidí, kteří neví jak a s kým řešit své finanční potřeby a své zajištění. Já jsem byl ve stejné situaci, ale měl jsem velké štěstí, že jsem potkal finanční poradce z FairLife. Mně i mé přítelkyni pomohli vyjasnit to, co je pro nás důležité a za co zbytečně utrácíme peníze. Pomohli nám najít kroky, jak naši situaci postupně vyřešit a nyní jsou naší oporou ve všech finančních záležitostech. Po výborných zkušenostech byli naše jasná volba i ve chvíli, kdy jsme našli náš nový domov, který jsme chtěli pořídit na hypotéku. V současné době máme perfektně zpracované portfolio a když se cokoliv změní, automaticky na vše dohlíží a dají nám vědět. Děkujeme za skvělý servis a těšíme se na další spolupráci.

Michal Tomeš a Miriam Wolná klienti

Jsem rád, že jsme zvolili FairLife při hledání nového autopojištění pro naši firemní flotilu. Získali jsme nejlepší cenu na trhu, srovnání několika pojišťoven, odborné poradenství a ušetření mnoha času a starostí.

Antonín Jiráček manažer

Kdybych se opět ocitl v situaci, kdy potřebuji novou hypotéku, neváhal bych ani minutu a opět se obrátil na specialisty z FairLife. Jejich rady byly velmi praktické a servis při zprostředování vysoce profesionální a rychlý

Pavel Horák řidič

Doposud jsem se nesetkala s finančním poradcem, který by mi poskytl tak odborný servis jako jsem získala ve FairLife. Poradili mi, jak nejlépe zainvestovat mé peníze, vše v klidu vysvětlili, několikrát se se mnou setkali a poskytli mi případové studie mých investic.

Jitka Málková doktorka